نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خیانت مادر به پدر

1435
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46962
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت مادر به پدر

سلام من دختر ۱۷ ساله هستم لطفا اینایی که نوشتم بخونید و کمک کنید امکان اینو ندارم که برم پیش مشاور و یک سال متوجه شدم مادرم با همسایه باغمون که مرد ۵۳ ساله است و سه تا بچه داره حتی نوه هم داره رابطه داره و خودم یک بار دیدم که زیر درخت ها داشتن لب بوسی میکردن و یک بار هم دیدم که صبح زود که پدرم رفت سر کار مادرم رفت خونه باغ اونها من قبلا مادرم خیلی قبول داشتم چون اصلا از این کار ها نمی‌کرد حتی خاله هامم که از این کار ها میکردن مامانم نصیحتش میکرد و... واقعا خیلی داغون شدم وقتی فهمیدم من پدرم بیچاره از صبح تا شب کار گری میکنه خودش خیلی غصه داره میترسم بفهمه مادرم داره بهش خیانت میکنه داغون بشه خودمم کنکوری وقتی کتاب باز میکنم جلوم یادم میوفته داغون میشم خودشم اون آقایی که مامانم باهاش رابطه داره براش شارژ و لباس اینا میخره من مامانمو چند بار تهدید کردم که اگه ادامه بده به بابام میگم و یه مدت فکر میکردم که دیگه باهاش رابطه نداره تا اینکه امروز دیدم بهش ۱۰۰۰۰ت شارژ زد و یواشکی داره باهاش حرف میزنه من هر بار که میبینم حرف میزنن مامانمو تهدید میکنم که به بابام میگم ولی اصلا گوشش بدهکار نیست و ادامه میده میترسم بابام بفهمه مثل من داغون بشه و زندگیمون از هم بپاشه واقعا نمیدونم به بابام بگم یا چیکار کنم لطفا کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : خیانت مادر به پدر

سلام به شما مریم جان
    درک میکنم که روبرو شدن با خیانت مادر و افکار و دیدگاهایی که نسبت به مادر داشته اید در زمان فعلی که با خلاف آن مواجهه شده اید برایت با فشار روحی زیادی همراه می شود .
    مشکلات زیادی می تواند در خیانت دو زوج نسبت به هم تاثیر داشته باشد که موارد زیر شاید چند مورد از مهم ترین آنها هست:
    ناکامی‌های جنسی
    اختلالات رفتاری
    مشکلات روحی
    قصور و کوتاهی در خویشتن‌داری
    تنهایی شدید و نیاز به همراه
    تنوع طلبی
    و با توجه به توضیحات شما ممکن است شرایط اقتصادی نیز در این خیانت نقش داشته باشد اما تا زمانی که مادر شما به اشتباه بودن مسیر خود آگاه نباشند و مسیر خود را درست بدانند خب این مسیر می تواند ادامه پیدا کند.
    در این مسیر در صورت امکانم بهتر است با مادر به روانشناس مراجعه کنید در این مسیر نیاز است که به شما کمک کنیم تا با بهبود شرایط روحی خود بتوانید مسیر رشد فردی را ادامه بدهید در کنار اینکه نیاز است با مادر شما نیز صحبت شود تا بتوانیم به ایشان کمک کنیم تا با بینش بهتر نسبت به این خیانت و مشکلاتی که می توانند تجربه کنند در این مسیر تصمیم گیری داشته باشند.
    در هرصورت بهتر است از تهدید استفاده نکنید و در احترام به ایشان بیان کنید که دیدن خیانت ایشان برای شما چه احساساتی را ایجاد کرده است و در این مسیر بقیه تصمیم گیری را بر عهده خود مادرتان قرار بدهید در هرصورت ایشان با وارد شدن به خیانت ریسک زیادی در مورد زندگی مشترک خود کرده اند و در این مسیر بهتر است که در احترام به پدر و مادر شما در مسائل آنها وارد نشوید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14024
    تشکـر
    522
    تشکر شده 75 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام ، به نظر من حالا كه مادرتون به حرف شما گوش نميكنه به صورت ناشناس به اون آقا گوشزد كنيد و تهديديش كنيد كه به خانوادش ميگين ، قطعا اون آقا از ترس آبروش ديگه به كارش ادامه نميده و حتي اگه ميتونيد يه عكس بگيريد از زماني كه با هم هستن و اون عكس رو براي اون آقا بفرستين و تهديدش كنيد به ارسال عكس براي خانوادش .البته اين يك برداشت شخصي هستش و شما ميتونيد فكر كنيد و راه بهتري پيدا كنيد .

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46997
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اطلاعات در این حد است:
    1- مادر به حرف شما گوش نمیده یعنس شما نمیتونید به مادر نفوذ کنید
    2- مادر به پول و ارتباط اون مرد، دل بسته
    3- اینکه مادر مرتکب خیانت شده یعنی با پدر مشکلات حل نشده داره
    4- مادر احتمالا از پدر هم واهمه نداره.
    5- امکان حل مشکلات توسط مشاور نیست.

بنابر اطلاعات و فرضیات، از شما توقع نمیشه داشت که بتونید کار موثر و زیادی انجام بدید و چون در سنی هستین که احتمالا قدرت زیادی نداشته باشید، ممکنه آسیب پذیر هم باشید. لذا پیشنهاد میشه از میان اطرافیان خود که قدرت نفوذ داشته باشه و عاقل و دانا هم باشه کمک بگیرید تا ابتدا با نصیحت و هدایت ورود کنه و اگه فایده نداشت، تهدید و اعمال قدرت بکنه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد